KONST / Litografier / Färglitografi 11843439
nr 1184 3439
Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Vintermotiv, 201/360, signerad, Motivet: 35x42
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 maj 2018
kl 19:16:11
21/5 19:01:47
21/5 19:03:00